Nëntotali
0.00

Aparat i ujit, HSM-22TA

49.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Aparat uji HSM-22TA i cili i përshtatet gjdo llojë hapësire.Fal sistemit të saj unik, ajo arrin që të ftofë, nxeh ujin në të njejtën kohë.

  -Voltazha: 220V-240V 
  -Fuqia e Ngrohjes: 550W 
  -Fuqia e ftohjës: 90W
  -Kapaciteti për ujë të nxehtë: 5L / h 
  -Kapaciteti për Ujë të Ftohtë: 3L / h
 • aparat,i,ujit,hsm-22ta

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve