Nëntotali
0.00

Tupan Elektrik, 44cm

37.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tupan elektrik i cili arrin qe fale fuqise 1300W,te pergadis shpejte dhe me efikasitet ushqimet e juaja.Praktik dhe i lehte per perdorim.Fale kontrollimit te temperatures arrini qe te ndryshoni temperaturen sipas nevojes se pergaditjes.

  -Gjatësia e Diametrit: 44cm
  -Fuqia: 1400W
  -Voltazha: 220-240V
  -Garancioni: 6 muaj
 • tupanlektrik,44cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve