Nëntotali
0.00

Reshov, Pllakë me Induksion DSP

39.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Reshov gatimi me induksion, e markes DPS modeli KD5031.Me disa programe gatimi për të plotesuar të gjithë nevojat tuaja.Me anë të fuqisë 2000W,arrini që ti përgadisni ushqimet tuaja shpejtë dhe lehtë, gjithashtu vatra qëndron e ngrohtë edhe pasi e keni fikur.E përbërë nga 8 nivele nxehtësie, drite LED që ju tregon kur është e ndezur.Falë teknologjisë së fundit ajo fiket automatikish nëse mbi të nuk ka enë.Pastrohet lehtë dhe shpejt,  duke ju mundësuar kështu qe puna e juaj në kuzhinë të jetë më e lehtë.

  Te keni parasysh qe kjo pllake funksionon vetem me enet me induksion.

  Per ta kontrolluar enen tuaj nese eshte me induksion, shikoni per kete imazh, simbol

  -Brendi: DSP

  -Nivele të temperaturës 8
  -Fuqia:2000 W


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve