Nëntotali
0.00

Televizor Led Panda, 32PA3210

149.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Televizor Panda 32PA3210  i cili fal performancave të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit HD. Shikoni imazhe të qarta dhe të mprehta me HD ready që ka pikselë të mjaftueshëm dhe të përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.

  -Madhësia: 32inch
  -Led
  -Gjerësia: 73cm 
  -Gjatësia: 48cm
  -Diagonalja: 81cm
  -Kualiteti: HD Ready
  -Garancioni: 2 vite
 • televizor

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve