Nëntotali
0.00

Shporet Odul, OEI-6004X, 60x60, Induksion

459.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Shporet Odul i cilësisë së lartë e cila i pershtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme.  Sirtari i ngrohjës mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.

  -Madhësia: 60x60cm,
  -Senzor Touch
  -4 plloqa për pjekje
  -Energjia: A
  -Enët duhen të jenë gjithashtu me induksion
  -Kontrolli i temperaturës,
  -Garancioni:2 vite


 • shporet,odul

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve