Nëntotali
0.00

Aspirator Odul, Eco, 60cm,

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Aspirator Montues Odul i cilësisë së lartë dhe mjaft i përshtatshem për kuzhinën e juaj . Posedon 3 cilsime sipas nivelit te avullimit, kjo mundson që gjat përgaditjes së ushqimit tuaj, avullimi të largohet me lehtësi nga aspiratori. Njëkohsisht kuresen energjin elktrike fal sistemit Eco që posedon.

  -Gjerësia: 60cm

  -Gjatësia:45.5cm

  -3 cilësime të Ajrit

  -Garancioni: 2 vite


 • aspirator,odulco,,60cm

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve