Nëntotali
0.00

Pllakë Montuese, Odul, OAV-6040

119.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pllakë montuese Odul e cila i përshtatet në mënyrë perfekte kuzhinës suaj.Sipërfaqet janë të përbëra nga materiali i qelqit dhe të lehta për tu pastruar.


  -Senzor Touch ,
  -9 intensitete të nxehtësisë për të zgjedhur
  -Paneli i komandës së zgjuar
  -Garancioni: 2 vite
 • pllake,montuese,odul,oav-6040

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve