Nëntotali
0.00

Shporet Montues, OAF-6102 ODUL

139.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shporet Montues Odul i cilësisë së lartë dhe mjaft i përshtatshem për kuzhinën e juaj .Furrë e integruar.Arrini ta ndërroni temperaturen sipas deshires suaj duke arritur keshtu pjekje te ushqimit me nxehtësi të ndryshme.

  -Voltazha: 220-240V
  -Kapaciteti: 65L
  -Dimenzionet: Gjerësia: 59cm, Gjatësia: 58cm
  -Garancioni: 2 vite
 • shporet,montues,oaf-6102,odul

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve