Nëntotali
0.00

Mini Furrë, Simfer,42L

49.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  -Mini furrë Simfer 
  -Kapaciteti mbajtes:  42 Litra
  -Fuqi prej: 1300 W
  -Paneli i kontrollit eshte me butona
  -Temperatura e rregullueshme , me nje dere hapese.
  - Furrë midi turbo me 6 funksione
  - 90 min. programohet dhe ndalon gatimin
  - Ora mekanike
  - Funksioni i shkrirjes së ushqimeve të ngrira
  - Pastrimi me avull
  - Sistemi i kontrollit të nxehtësisë së termostatit
  - Ndriçimi i brendshëm i furrës
  - 1 tabaka e rrumbullakët, 1 tabaka standarde katrore dhe 1 speciale
  - Raft teli me dizajn
  - Produkt dimensionet neto: 33Cm * 52cm * 45cm


 • mini,furre,simfer,42l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve