Nëntotali
0.00

Mini furrë Asel, 50L

115.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mini furrë Asel i cilësisë së lartë e cila i përshtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme. Dyer me mbështjellës me qetësi dhe heshtje. Sirtari i ngrohjës mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.


  -Materiali: Hekur
  -Modeli: TFCE 6060X
  -Kapaciteti:50L
  -Lloji i lidhësit: Dyfazore
  -Klasa e energjisë: B


 • mini,furre,asel,50l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve