Nëntotali
0.00

Mini Furrë me dy pllaka, Odul 3030

64.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mini furrë Odul i cilësisë së lartë e cila i përshtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme. Dyer me mbështjellës me qetësi dhe heshtje. Sirtari i ngrohjës mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.

  -Dimensionet: 61cm i gjerë, 40cm i fellë, 30cm i lartë
  -2 pllaka
  -2 vite Garancion
 • mini,furre,me,dy,pllaka,odul,3030

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve