Nëntotali
0.00

Shporet Odul, OE-6004V-R, RETRO

299.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shporet Odul i cilësisë së lartë e cila i pershtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme. Dyer me mbështjellës me qetësi dhe heshtje. Sirtari i ngrohjes mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.


  -OE-6004V-R, RETRO
  -Energjia: A
  -4 Plloqa për pjekje
  -Temperatura max: 250
  -9 cilësime të temperaturës
  -Garancioni: 2 vite
 • shporet,odul,oe-6004v-r,retro

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve