Nëntotali
0.00

Shporet Odul, OE-6004

199.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Shporet Odul i cilësisë së lartë e cila i pershtatet cdo kuzhine.Me anë të kontrollimit te temperaturës, arrini qe të pjekni ushqimin tuajë në nxehtësi të ndryshme.  Sirtari i ngrohjës mban gjithçka që ju të gatuani ushqimet e juaja të ngrohta dhe të gatshme për tu shërbyer.

  Specifikat e Produktit:

  -Madhesia: 60x60cm,
  -Termostati I temperatures,
  -Kontrolli I temperatures,
  -Lloji : Me plloqe
  -Garancioni:2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve