Nëntotali
0.00

Thithëse elektrike Rowenta, RO2913EA

73.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Thithëse nga firma e njohur Rowenta vjen me një fuqi prej
  750 W, ku me anë të kësaj fuqie arrihet nje pastrim  mjaftë cilesor i dyshemeve të ndryshme. 
  Zbrazja e kapakut pas pastrimit mund të jetë pjesa më e pakëndshme e detyrës. Mirëpo kjo  nuk është e vështirë me kapakat e  Rowentes që lejojnë shkarkimin e lehtë. 
  Ju mund të përfundoni gjithçka në tre hapa të thjeshtë. Thjesht shtypni butonin, tërhiqni tabakën e pluhurit dhe tërheqëni atë thjesht duke lëvizur nyjen.

  Dimensionet e produktit 37 x 25.5 x 30.4 cm
  Fuqia/Vat                                  750 vat
  Niveli i zhurmes                          77 dB
  Karakteristika të veçanta Ciklonike
  Pesha e artikullit                 5 kg
 • thithese,elektrike,rowenta,,ro2913ea

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve