Nëntotali
0.00

Thithëse Rowenta, 550W, RO4825EA

109.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rowenta RO4825EA Compact Power Cyclonic është një fshesë me korrent për dysheme  që do të kujdeset për pastrimin perfekt të të gjitha llojeve të dyshemeve. Është e pajisur me një motor ekonomik EffiTech për rezultate të shkëlqyera me konsum më të ulët të energjisë . Do të ju bëjë përshtypje me përmasat e tij kompakte, trajtimin e lehtë dhe tiparet ergonomike që e bëjnë të lehtë mbajtjen dhe ruajtjen.Teknologjia shumë efikase e ciklonit siguron një shkallë të lartë të ndarjes së pluhurit nga ajri, duke mundësuar kështu pastrim efikas me rezultate afatgjata. Kabllo i gjatë i rrymës 6,2 m dhe rrezja e veprimit 8,8 m ofrojnë një shkallë të mjaftueshme të lirisë kur pastroni me fshesë me korrent . Furça e thjeshtë praktike e integruar do të jetë gjithmonë në dispozicion kur duhet të pastroni butësisht pluhurin në mobilje, nga një sipërfaqe delikate ose nga vende të vështira për të ju arritur.

  -Fuqia: 550 W
  -Niveli i zhurmës: 75 dB
  -Kapaciteti i pluhurit: 2.5L
  -Gjatësia e kabllos: 6,2 m
  -Gjerësia: 27,6 cm
  -Lartësia: 29,1 cm
  -Thellësia: 40,9 cm
  -Garancioni: 2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve