Nëntotali
0.00

Thithëse elektrike Rowenta, RO8341EA

259.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rowenta RO7681EA  është fshesë me korrent super e lehtë  për tu përdorur, e krijuar posaçërisht për rezultate optimale të pastrimit në hapësira të vogla jetese. E pajisur me një kokë shumë efikase të thithjes, është shoqëruesi juaj ideal për pastrimin e hapësirave të ndryshme. Kompakt me një kapacitet 2 L.  I lehtë për tu ruajtur dhe përdorur falë modelit të tij super të lehtë dhe kompakt.

  -Kapaciteti: 2 litra
  -Fuqia: 750W
  -Filtri i daljes: HEPA
  -Garancioni: 2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve