Nëntotali
0.00

Hekur me Bazë, Tefal, SV6111E1

89.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Një stacion hekuri me avull me një presion pompe prej 5,2 bar dhe një dalje të vazhdueshme avulli prej 110 g/minutë për rezultate të shpejta.
  Bindëse: Nxitja e fuqishme e avullit prej 250 g/min. heq qafe edhe rrudhat kokëfortë.
  Zvogëloni kohën tuaj të hekurosjes me 30%* (*krahasuar me një hekur tradicional me avull). Me një kohë të shkurtër nxehjeje prej vetëm 2 minutash, hekuri me avull është gati për përdorim në asnjë kohë.
  Rezervuari i ujit 1.4L për rimbushje fleksibël gjatë hekurosjes.
  Teknologji Calc Clear për performancë të vazhdueshme me avull dhe mirëmbajtje efikase
  Hekurosja është një fllad me një trup kompakt që është më i vogël se një fletë letre A4
  Sistemi i kyçjes për transport dhe ruajtje të sigurt ofron komoditet dhe siguri maksimale.
  Pllaka Xpress Glide është veçanërisht e lëmuar dhe siguron një përvojë të thjeshtë dhe të këndshme hekurosjeje.

  Fuqia e hekurit: 2200 W
  prodhimi i nxitjes së avullit: 250 g/min
  Materiali i tabanit:Xpress Glide
  Presioni maksimal i avullit: 6 bare
  Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 1.4 litra
  Dalja e vazhdueshme e avullit: 110 g/min
  Ngjyra e produktit: E kuqe e bardhë
  Kursim energjie: po
  E gjerë: 178.5 mm
  Thellesi: 361.5 mm
  Lartësia: 256 mm
  Pesha: 3.16 kg
 • hekur,me,baze,,tefal,,sv6111e1

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve