Nëntotali
0.00

Tharëse për flokë, Rowenta, CV7827F0

32.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rowenta CV1622F0 Handy Dry me performancë të lartë, i mbështetur nga një fuqi prej 2100 W, është krijuar për kujdes të shpejtë dhe efikas të flokëve dhe është madhësia perfekte për udhëtime. 
  Vjen me 2 pozicione të temperaturës dhe 3 intensitet të veçantë të energjisë . Frizura e fiksuar në mënyrë të përsosur dhe kujdesi më i hollë i flokëve është i garantuar kur përdorni tiparin e ajrit të ftohtë. Ka një motor të fuqishëm AC për shpejtësinë e ajrit prej 100 km/h.
  Përdorimi i saktë për një stilim perfekt të flokëve.
  Gjatësia e kabllit 1.8 m

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve