Nëntotali
0.00

Hekur për Flokë, Rowenta, SF161LF0

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Drejtues flokësh Rowenta x KARL LAGERFELD Easyliss, Funksionim i thjeshtë me një buton, Temperatura e njësisë 200°C, Veshje turmalinë qeramike, Flokë të drejtë dhe kaçurrela, Kordoni rrotullues 360°, Sistemi i kyçjes, SF161LF0.
  Stilim i lehtë dhe i qetë
  I projektuar për drejtimin e lehtë të flokëve, rregulluesi i flokëve Rowenta x KARL LAGERFELD Easyliss jep rezultate të shpejta dhe të besueshme, tek të cilat mund të mbështeteni, çdo ditë. 
  Ky rregullues praktik i flokëve përmban funksionim të thjeshtë me një buton dhe një përcaktim të vetëm të temperaturës prej 200°C, të cilat mundësojnë një rutinë më të shpejtë bukurie dhe lehtësi maksimale përdorimi.
 • hekur,per,flokë,,rowenta,,sf161lf0

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve