Nëntotali
0.00

Hekur për Floke, Rowenta, SF1810F0 11/21

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ngrohje e shpejtë, performancë efikase drejtuese, konfigurim i rregullueshëm i temperaturës, Sistemi i kyçjes, pllaka ekstra të gjata, Drita treguese.


  Lloji i flokëve: Të gjitha llojet e flokëve
  Ngjyrë:    E zezë
  Materiali: Metal, Plastike
  Marka: Rowenta
  Departamenti: Unisex, Femra
  Pesha: 13.4 oz
  Numri i cilësimeve të temperaturës:2
  Modeli: Rowenta Express Style SF1810
  Materiali i pllakës ngrohëse: qeramike dhe turmalinë
  Masat: 33,1 x 3,3 x 3,7 cm
  Elektrike tension: 220-240 V
  Temperatura maksimale: 210°C
 • hekur,per,floke,,rowenta,,sf1810f0,11/21

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve