Nëntotali
0.00

Brushë Rrotulluese për Flokë, Rowenta, CF7819

43.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Furça rrotulluese siguron një rezultat profesional, duke i dhënë volum flokëve dhe shkëlqim të pakufizuar. Falë jonizimit të dyfishtë të tharësit të flokëve, flokët tuaj shkëlqejnë në mënyrë të përsosur. Kjo teknologji unike zvogëlon elektricitetin statik dhe i bën flokët të lëmuar dhe me shkëlqim. Fuqia 1000W, veshja qeramike dhe dy madhësi të shtojcave lejojnë të thajnë shpejt flokët e shkurtër dhe të gjatë.

  -Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.8 m

  -Fuqia: 1000W

  -Mënyra e temperaturës dhe shpejtësisë:2

  -Cilësimet e modalitetit të rrjedhës së ajrit: 2

  -Diametri i ngrohjes: 50-60 mm

  -Tensioni: 220-240 V

  -Gjatësia e kordonit të energjisë:1.8 m

  -Garancioni: 2 vite


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve