Nëntotali
0.00

Hekur Për Floke, Rowenta, SF1612F0

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ju mund ti dhuroni vetes një model flokësh origjinal dhe profesional me hekurin e sheshtë Rowenta SF1612F0 For Elite Easyliss. Jo vetëm që mund ti hekuros flokët drejt, por gjithashtu ju jep mundësinë të krijoni kaçurrela me rrjedhje të butë. 

  Pllakat e hekurosjes prej qeramike dhe turmalinë nxehen në mënyrë të barabartë dhe lëshojnë jone negative që ndihmojnë në rivendosjen e flokëve të thatë ose të dëmtuar. 

  Pllakat e hekurit lundrues ushtrojnë presion uniform në flokët tuaj dhe mbrojnë më tej nga dëmtimi. Duke qenë se mund ta rregulloni me saktësi temperaturën ju mund të zgjidhni temperaturën më të mirë për llojin tuaj të flokëve.   Pllakat qeramike të hekurosjes me turmalinë rikthen flokët e thatë ose të dëmtuar me jonizues natyral

  Temperatura: Deri 200°C 

  Ngrohja: 60s

  Lloji i ekranit: Pa ekran

  Pllakat lundruese të hekurit sigurojnë presion uniform

  Mund të krijojë edhe kaçurrela delikate

  Karakteristika të veçanta: Pllaka lundruese, Të përshtatshme edhe për kaçurrela flokësh, Kyç sigurie dhe kabllo fleksibëlProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve