Nëntotali
0.00

Set Tharëse&Hekur, Rowenta, YD3059F0

36.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tharësi i flokëve Rowenta DC ofron rezultate të shpejta me lehtësi totale. Fuqia prej 2200 W siguron seanca tharjeje me performancë të lartë dhe efikase çdo herë. Tharësi përfiton nga një përqendrues me precizion të lartë dhe një shpërndarës për vëllimin natyror dhe kaçurrelat e përcaktuara, të gjitha ofrojnë një gamë të gjerë modelesh flokësh. Ju keni kontroll të plotë për shkak të 3 hapave të temperaturës dhe 2 hapave të shpejtësisë, dhe në sajë të funksionit të ajrit të ftohtë do të jeni në gjendje ti jepni çdo formë modelit tuaj për një kohë të gjatë. Gëzoni komoditet të shtuar falë kordonit të gjatë të rrymës që ofron liri të lëvizjes, unazës së varur për ruajtje të lehtë dhe grilës së shkëputur që garanton pastrim të lehtë për një performancë afatgjatë. Tharësja Rowenta DC: produkti perfekt për seancat e tharjes dhe stilimit të shpejtë dhe efikas.Duke ofruar rezultate të shpejta dhe efikase përmes temperaturave të larta deri në 200 ° C, drejtuesi i flokëve Easyliss është mjeti perfekt i stilimit për të drejtuar dhe stiluar flokët tuaj shpejt dhe pa mundim. Easyliss ju ndihmon të merrni hairstyle e dëshiruar çdo herë, nga flokët e përsosur në mënyrë të përsosur, majat e kthyera dhe madje edhe kaçurrelat e ngushta ose të lehta. Flokët mbajnë hollësinë dhe shkëlqimin e tyre për shkak të veshjes qeramike që siguron rrëshqitje të lehtë dhe mbron flokët. Sistemi i pllakave lundruese siguron një presion të njëtrajtshëm dhe të fortë mbi fijen e flokëve, duke përfunduar kështu veprimin e drejtimit për një rezultat perfekt në një lëvizje të vetme. Pllaka të gjata dhe të holla me buzë të rrumbullakosura sigurojnë rezultate të shpejta dhe mundësi të pakufizuara të stilit. Ka një sistem mbyllje të pllakave për ruajtje të lehtë,

  -Fuqia: 2200W
  -6 cilësime: 3 hapa të temperaturës dhe 2 hapa të shpejtësisë për tharjen dhe modelimin e seancave të përshtatshme për çdo lloj floku.
  -Deri në 200 ° C

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve