Nëntotali
0.00

Figaro shumë-funksionale Rowenta, CF4132D0

9.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Teknologjia e re e nxehtësisë së lartë siguron një stil të gjatë hairstyle për stile të ndryshme. çdo pjesë është e rrotulluar individualisht për styling të lehtë dhe rezultate të mëdha.

  -Fuqia: 46W
  -Gjatsia e kabllos: 1,8m
  -Garancioni: 2 vite
 • figaro,shume-funksionale,rowenta,cf4132d0

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve