Nëntotali
0.00

Multicooker Tefal, CY505E30

99.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Përgatitni ushqime të shijshme, ushqyese familjare shpejt dhe me lehtësi me tenxhere me presion elektrik Tefal.  Lehtë për tu përdorur: thjesht vendosni përbërësit tuaj brenda, shtoni lëng, mbyllni dhe zgjidhni një program gatimi. Duke përdorur avull nën presion, All-in-One gatuan ushqimin më shpejt, ndërsa mbyllet në aromat natyrore të ushqimit dhe mirësinë për ushqimet që janë të shijshme dhe ushqyese. Ka 25 programe gatimi për të zgjedhur, duke përfshirë fillimin e vonuar dhe për të mbajtur funksionet e ngrohta. Kapaku i varur siguron lehtësi të shtuar ndërsa butoni i veçantë i lëshimit të presionit lejon një lëshim të sigurt të avullit. 

  -Modeli: CY505E40
  -Kapaciteti: 6L
  -Materiali: Çelik inox
  -Garancioni: 2 vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve