Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje Tefal, FV5770E0

53.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Tefal FV5770E0 është një hekur shumëfunksional që mund të përdoret jo vetëm në tabelë, por edhe vertikalisht. Tani mund ti rifreskoni shpejt rrobat përpara se të dilni - të dukeni perfekte nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Modeli krijon një nxitje avulli prej 120 g/min, kështu që përballon pa problem rrudhat më rezistente edhe në liri të dendur dhe të fortë. Keni në dispozicion një rezervuar uji 270 ml - plotësoni rezervën e lagështisë gjatë hekurosjes. Shuma e jashtme është bërë nga materiali cilësor - Durilium AirGlide. Falë tij, pajisja rrëshqet lirshëm mbi sipërfaqen e sendeve, duke eliminuar menjëherë palosjet dhe pa dëmtuar pëlhurën.

  -Fuqia :2700 W
  -Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 120 g / min
  -Rritja e avullit: 2400 g / min
  -Kapaciteti i rezervuarit të ujit:270 ml

 • hekur,per,hekurosje,tefal,,fv5770e0,pegell

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve