Nëntotali
0.00

Hekur për Hekurosje Tefal, FV2838E0

35.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekurosje më e shpejtë dhe më e lehtë me këtë hekur me avull Tefal Express Steam, i cili siguron performancë të shpejtë dhe afatgjatë, do të ju ndihmojë të përballoni shpejt detyrat tuaja të hekurosjes. E pajisur me fuqi 2400 W dhe një avull deri në 180 g / min për hekurosje efikase, funksioni automatik i mbylljes për hekurosje me qetësi të plotë, vjen gjithashtu me një sipërfaqe të hekurosjes qeramike të qëndrueshme dhe një rezervuar të madh uji për seanca hekurosjeje të gjata.

  -Fuqia :2400 W
  -Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 40 g / min
  -Rritja e avullit: 180 g / min
  -Kapaciteti i rezervuarit të ujit:270 ml


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve