Nëntotali
0.00

Mikser me Kofe, Tefal, QB300138

175.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mikser me enë prej çeliku inox 4L me mbulesë. mbrojtëse, Dizajn kompakt me kontroll të përparmë për përdorim të lehtë Lëvizja planetare për rezultate optimale të përzierjes Produkti përfshin një set brumi: shtojcë e patentuar Flex Whisk për përgatitje të lehtë, rrahës plastik për përgatitje të lehtë të brumit,700 W I pajtueshëm me 4 pajisje shtesë opsionale për shkathtësi efikase.

  -Fuqia: 700W
  -Kapaciteti: 4L
  -Gjerësia: 250 mm, Thellësia:300 mm, Lartësia:300 mmProdukte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve