Nëntotali
0.00

Mikser Tefal, HT312138

52.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Tefal HT312138 mundëson rrahjen e të bardhave  të vezëve, kremave si dhe  brumave të ndryshëm.5 shpejtësi dhe funksioni Turbo për tu përshtatur për çdo përgatitje të shijshme që bëni.Qendra e përkohshme e pjerrët 3,3L e mbështjellë të gjithë përbërësit në tas, duke përmirësuar rezultatet e rrahjes. Gjithashtu ju lejon të përzierni  edhe sasi të vogla.

  -300w
  -
  Butoni i nxjerrjes do tju ndihmojë të hiqni lehtësisht aksesorët.
  -Funksioni Turbo
  -Shtesat nga çeliku
  -Një këmbë lëvizëse me dorë në blloqe plastike, e lehtë për tu instaluar sa herë që ju nevojitet, për përzierje të ndryshme.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve