Nëntotali
0.00

Friteze Tefal, FR491870

69.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Pajisja shumëfunksionale universale 7 në 1,  kuqni, gatuani, piqni, zierje, gatuajeni ngadalë dhe mban temperaturën * Nxehtësitë dhe shkrirjet. Tenxhere dhe tigan në një me një kapacitet deri në 1.3 kg. Termostati i rregullueshëm në 80-180 ° C.Versalia Deluxe ka një kapak metalik për pjekje me filtër të përhershëm metalik dhe portat e monitorimit të procesit të gatimit.

  -Dimenzionet: Lartësia (cm): 21.50 Gjerësia (cm): 29.00 Thellësia (cm): 32.00
  -Fuqia: 1600W
  -Kapaciteti i enës: 2L

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve