Nëntotali
0.00

Hekur për hekurosje, Tefal Virtuo, 2000W

28.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekuri Tefal Virtuo ofron një përvojë të shpejtë dhe të lehtë të hekurosjes me rezultate të pakompromisura. Një kompakt i dizajnit dhe ergonomikes ofron një rezistence ndaj avullit e cila kombinohet me një jastëk  për një nxehtësi të shkëlqyer 90g avull për të trajtuar edhe rrudhat më vështira.Me teknologji të avancuar jo-ngjitëse siguron një kalim të jashtëzakonshëm për hekurosje të rehatshme dhe të qetë. Performanca ideale për seancat hekurosëse me efikasitet të lartë.Funksioni i përshtatshëm për të rifreskuar shpejt ose hequr rrudha në veshje si: xhaketa, pëlhura delikate etj.Sistemi Anticalc është operacioni pastrimi i hekurit tuaj jashtëzakonisht i lehtë. Një mirëmbajtje e rregullt do të sigurojë performancë të qëndrueshme të avullit.Hekuri Tefal Virtuo ka keto specifika:

  - Fuqia: 2000 W
  - Prodhimi i vazhdueshëm i avullit: 24 g / min
  - Ngrohja me avull: 90 g / min
  - Avulli vertikal: PO
  - Rregullimi i avullit dhe temperaturave: Cilësimi i manualit
   - Anti-pikim: Po
   - Eko Mode: Po
   - Gjatësia e kabllit të energjisë: 1.9 m
   -Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 200 ml
   -Shkyçja ergonomike e avullit: PO

 • hekur,hekurosje,tefal,virtuo,2000w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve