Nëntotali
0.00

Hekur për hekurosje, Tefal, 2000W

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Hekuri Tefal është mjet i përsosur për të bord të lartë, saktësi, dhe zbutjen e rrudhave më të vështira. Perfomanca të shkëlqyera të cilat vijnë së bashku me karakteristika të përparuara për të arritur rezultate të përsosura hekurosje.Një avull i fuqishëm i koncentruar fryn në pëlhurë për të zbutur edhe rrudhat më të ashpra..Hekuri  ka 2000W me ngrohje të shpejtë dhe është e pajisur me një dysheme të veçantë TEFAL Durilium AutoClean.

  -Avulli i fuqish
  ëm i koncentruar pikërisht synon dhe heq të gjitha llojet e rrudhave
  -2000W për ngrohje të shpejtë
  -Avull i vazhdueshëm
  -40gr/min
  -Vendosja manuale
  -Gjatësia e kabllit: 2m
  -Garancioni: 2 vite
 • hekur,hekurosje,tefal,2000w,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve