Nëntotali
0.00

Hekur Tefal, 2100W, FV3826E0

20.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Hekur për hekurosje Tefal jep rezultate të përsosura në detajet më të vogla. Ajo ka një fuqi prej 2400W dhe një prodhim me avull prej 110 g / min për performancë superiore.Ky hekur është ideal për çdo lloj pëlhure dhe siguron rezultate të përsosura për shkak të saktësisë së saj të paprecedentë.Profili i lartë për hekurosje të përsosur në detajin më të vogël. Lejon qasje në zona të vështira të tilla si jakë dhe mëngë.

  Sistemi anti-gërvishtje parandalon shfaqjen e njollave në pëlhura edhe kur i përdorni ato në temperatura të ulëta.Ky hekur ofron një hekurosje  të shpejtë dhe të lehtë të pëlhurave delikate, ideale për heqjen e pëlhurave të tilla si perde, kostume dhe më shumë.Ky hekur ka këto specifika:

  -Fuqia - 2100W
  -Avull i vazhdueshem 100g/min
  -Kapaciteti I rezervuarit te ujit: 200ml,
  -Gjatesia e kordonit te kabllos: 2m

 • hekur,tefal,2100w,fv3826e0,

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve