Nëntotali
0.00

Friz Kronus, 400L

279.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Friz Kronus është zgjidhja ideale kudo që keni nevojë për të ftofë në një madhësi të rehatshme, të përshtatshme. Kapaciteti i saj deri në 400 litra, mundëson që të ftohni sasi të mëdha të ushqimeve.

  -Kapaciteti: 400 litra
  -Konsumi i energjisë: 105 kWh / vit
  -Klasa e energjisë: B
  -Niveli i zhurmës: 42 dB
  -Garancioni: 5 vite
 • friz,kronus,400l

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve