Nëntotali
0.00

Makine Pastrimi Per Fytyre, SC-MT50

6.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:
    Set furçash masazhi dhe pastrimi fytyre Silver Crest SC-MT50 Pink 5 NE 1 me bateri.
  • makine,pastrimi,per,fytyre,,sc-mt50

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve