Nëntotali
0.00

Alarm magnetik Iintelegjent për dyer, S-Link SL-EG01

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Madhesia e sensorit : Sensori: 19mm x 23mm x 71mm, Magnet: 11mm x 11mm x 10mm

  Materiali i produktit : Metal+Plastikë

  Distanca e komunikimit : 45m

  Kohezgjatja e baterise : 1-2 vjet


 • alarm,magnetik,iintelegjent,per,sigurin,e,shtëpis,,s-link,sl-eg01

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve