Nëntotali
0.00

Alarm Iintelegjent për sigurin e shtëpis ndaj lagështis dhe nxehtësis

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  S-Link Swapp SL-EG03 ofron Siguri inteligjente të shtëpisë me valë Ekrani i sirenës së nxehtësisë dhe lagështisë me Wifi Mundësuar nga aplikacioni celular TUYA.


  Shpjegim Sirenë inteligjente me valë me ekran të nxehtësisë dhe lagështisë
  Markë S-Link Swapp
  Model SL-EG03
  Ngjyrë E bardha
  Furnizimi me Energji Me Bateri
  Bateria CR123A-3V x 2 (Opsionale)
  Fuqia hyrëse USB 5V/1A
  Niveli i zërit 105 db (maksimumi)
  Standardi Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
  Frekuenca Wi-Fi 2.4 GHz
  Distanca Wi-Fi 45 metra
  Raporti i lagështisë së funksionimit %20-%85
  Lagështia e ruajtjes %0-%90
  Temperatura e ruajtjes 0-60 Derece
  Gama e temperaturës së funksionimit 0-40 Derece
  Madhësia e produktit 68 x 68 x 33 mm
  Madhësia e paketës 160 x 185 x 40 mm
  pajtueshmërinë Mbështetni TUYA
 • alarm,iintelegjent,per,sigurin,e,shtëpis,ndaj,lagështis,dhe,nxehtësis

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve