Nëntotali
0.00

Tastier Me Mouse Gaming, Everest, KMX-86

13.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Everest ka firmosur shumë aksesorë të suksesshëm në botën e kompjuterave, nuk lë pas dore lojtarët që shtohen dita-ditës. 
  Tastiera OLIVINE e kompanisë, ajo ka një pamje shumë të ndryshme nga jashtë se tastierat tipike të lojërave. 
  Më të preferuarat gjatë lojërave janë W, A, S, D dhe sipërfaqja e tastierës është projektuar që të jetë më e përshtatshme për përdoruesit, duke përdorur ngjyrën e sipërfaqes së tastierës për ti bërë më të dukshme tastet e drejtimit.
  Ju mund të menaxhoni të gjitha operacionet e pajisjeve nga një vend deri te tastet e funksionit.
  Miu ka një pamje elegant. Dritat led në pjesën e sipërme u japin një pamje tjetër modeleve që janë të dizajnuara në mënyrë lineare. Ky mi do të jetë i domosdoshëm për ju.
  Projektuar në mënyrë ergonomike për tu kujdesur për duart tuaja bazuar në kohët e gjata të përdorimit.
  Mund të luani rehat gjatë natës dhe në mjedise me ndriçim të dobët deri te ndriçimi shumëngjyrësh i dyshemesë. Ju mund ti luani lojërat tuaja duke shijuar ngjyrat dhe duke shijuar lojërat me minuta të këndshme.
   
 • tastier,me,mouse,gaming,,everest,,kmx-86

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve