Nëntotali
0.00

Mouse Gaming Rampage, SMX-G68, PINK

12.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Dizajn ergonomik me 7-butona për produktivitet dhe efikasitet superior. E pajisur me sensorin Instant 704F, i aftë për deri në 7200DPI dhe shkalla e frekuencës 125Hz.

  Shpjegim Maus për lojëra
  Markë Rampa
  Model SMX-G68 SHPEAR
  Ngjyrë Rozë
  Shofer Prizë dhe luaj
  DPI 7200
  Numri i çelësave 7
  Software nr
  Sistemet e mbështetura PC
  Ndërfaqja USB
  Perceptimi Optike
  Ndriçimi RGB
  Lloji i sensorit Instant 704F
  Nxitimi 20 g/s
  IPS 60 inç/s
  Norma e njoftimit 125 Hz
  Lloji i kabllit të gërshetuara
  Ergonomia ka
  Jeta kryesore 50 milionë
  Tensioni i funksionimit 5 V
  Gjatësia e Kabllit 1.5 metra
  Pesha 135 g
  Madhësia e artikullit 129x75x40mm
  Madhësia e paketës 150x60x205 mm
  Paketa e përfshirë Manuali i produktit / Përdoruesi + Garancia
  Periudha e garancisë 24 muaj
  port RGB e plotë 7200 DPI
  Lloji Makro 7D
 • mouse,gaming,rampage,,smx-g68,,pink

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve