Nëntotali
0.00

Kufje Gaming Rampage Stromy Black, 04/22

28.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Kufje Gaming Rampage Stromy Black,, kontroll në linjë, kufje lojrash me mikrofon të palosshëm

  Shpjegim Kufje për lojëra
  Ngjyrë E zezë
  Përputhshmëria Windows® 7/8/8.1/10/IOS/Linux
  Metoda e kontrollit Kontrolli i volumit në kufje
  Ndërfaqja hyrëse USB
  LED RGB
  Përgjigja e frekuencës 20Hz-20KHz
  Impedanca e kufjeve 32 Ohm ±15%
  Ndjeshmëria e kufjeve 110dB±3dB
  Struktura e kanalit Kanal Virtual 7.1 ose Stereo
  Drejtimi i mikrofonit Mikrofoni i gjithëdrejtuar
  Gjatësia e kufjeve Pedi 100 mm
  Përgjigja e frekuencës së mikrofonit 100Hz-10KHz
  Ndjeshmëria e mikrofonit -54dB ±3dB
  Lloji E montuar në kokë
  Diametri i altoparlantit 50 mm
  E palosshme Nr
  Kontrolli i zërit po
  Lidhës USB Lloji A Mashkull
  Materiali Metal, Plastike
  Gjatësia e Kabllit 2 m
  Madhësia e produktit 100 mm x 220 mm x 170 mm
  Pesha e produktit 340 gr
  Madhësia e paketës 125 mm x 222 mm x 251 mm
  Pesha bruto 583 gr
 • kufje,gaming,rampage,stromy,black,,04/22

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve