Nëntotali
0.00

Kufje Gaming Për PC, Rampage, RM-K92

28.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Kufje Gaming për PC, Rampage, RM-K92 X-STACK, kontroll në linjë, kufje lojrash me mikrofon të palosshëm.

  Model RM-K92 X-STACK
  Shpjegim Kufje për lojëra
  Ngjyrë E zezë
  Përputhshmëria PC - PS4
  Metoda e kontrollit Kontrollues në linjë
  Lidhje USB
  Ndriçimi RGB po
  Përgjigja e frekuencës 20Hz-20KHz
  Impedanca e kufjeve 16 Ohm
  Ndjeshmëria e kufjeve 110dB +/- 3dB
  Gjatësia e jastëkëve të kufjeve 100 mm
  Diametri i altoparlantit 50 mm
  Struktura e kanalit Rrethues virtual 7.1
  Ndjeshmëria e mikrofonit -58dB±3dB
  Përgjigja e frekuencës së mikrofonit 50-10 KHz
  Impedanca e mikrofonit = 2.2K
  Lloji Kufje
  Fuqi e vlerësuar 0,5 W
  Fuqia maksimale 0.6 W
  Mikrofoni Ndez-Fikur Nr
  Led Ndez-Fikur Nr
  Kontrolli i volumit po
  Shirit i rregullueshëm i kokës po
  Gjatësia e Kabllit 2 m
  Madhësitë e produktit 235x190x100mm
  Madhësitë e paketave 240x220x120 mm
 • kufje,gaming,per,pc,,rampage,,rm-k92

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve