Nëntotali
0.00

Kufje Gaming Rampage, Mage Black

32.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rampage MAGE Black 7.1 Sound Surround USB RGB LED, kontroll në linjë, kufje lojrash me mikrofon të palosshëm

  Model MAGER
  Shpjegim Kufje për lojëra
  Ngjyrë E zezë
  Përputhshmëria PC - PS4 - PS5
  Metoda e kontrollit Kontrollues në linjë
  Lidhje USB
  Ndriçimi RGB po
  Përgjigja e frekuencës 20Hz-20KHz
  Impedanca e kufjeve 32 Ohm ± 15%
  Ndjeshmëria e kufjeve 110±3dB
  Gjatësia e jastëkëve të kufjeve 90 mm
  Diametri i altoparlantit 50 mm
  Struktura e kanalit Rrethues virtual 7.1
  Drejtimi i mikrofonit Mikrofoni i gjithëdrejtuar
  Ndjeshmëria e mikrofonit -42±3dB
  Përgjigja e frekuencës së mikrofonit 50-12 KHz
  Impedanca e mikrofonit = 2.2K
  Lloji Kufje
  Mikrofoni Ndez-Fikur po
  Led Ndez-Fikur Nr
  Kontrolli i volumit po
  Shirit i rregullueshëm i kokës po
  Gjatësia e Kabllit 2 m
  Madhësitë e produktit 195x185x90mm
  Madhësitë e paketave 210x192x100 mm
 • kufje,gaming,rampage,,mage,black

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve