Nëntotali
0.00

Mikrofon Për PC Rampage, SN-RMX8

15.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Rampage SN-RMX8 ECHO-R Mikrofoni USB Gaming Desktop me ngjyrë të zezë dhe të kuqe.

  Brand Rampage

  Color Black and Red

  Lighting Rainbow

  Control Method Led On - Off

  Microphone Type Omnidirectional

  Interface USB

  Sensivity -38dB + 3dB

  Working Voltage 5V

  Impedance 2.2K

  Frequency Range 100Hz - 16KHz

  Cable Length 1.5m

  Microphone Size 10x195 (Max)mm

  Product Size 120x105x55mm

  Package Size 145x120x220mm

 • mikrofon,per,pc,rampage,,sn-rmx8

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve