Nëntotali
0.00

Tastier Me Mouse Gaming, Rampage, KM-RX9

18.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Rampage KM-RX9 Usb e zezë Rainbow Floor Drita e prapme e SHBA Struktura standarde e tastierës së lojërave+ Set mausi

  Markë Tërbim
  Model KM-RX9
  Ngjyrë E zezë
  Shpjegim Seti i tastierës së lojërave + miut
  Ndriçimi Ndriçimi i sfondit të ylberit
  Ndërfaqja e lidhjes USB 2.0
  lloji Tela
  Lloji i kabllit Kabllo gërsheti
  Gjatësia e Kabllit 1.8 m
  Paraqitja e tastierës Paraqitja e SHBA
  Anti Ghosting 6 copë
  Lidhja e miut USB 2.0
  Numri i butonave të miut 6 copë
  DPI e miut 800/1200/1600/2400
  Ngjyra e miut E zezë
  Lloji i miut Maus për lojëra
  Shofer PlugPlay
  Madhësia 442x138x40mm
  Sistemi operativ i mbështetur Windows XP/2000/Vista/ 7/8/10 - Linux - Mac (10.0+)
 • tastier,me,mouse,gaming,,rampage,,km-rx9

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve