Nëntotali
0.00

Zmadhues Me Bluetooth, Mikado, MD-814KP

24.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Zmadhues Me Bluetooth, Mikado,
  me ngjyra dhe dizajn unik, ndegjoni muzikën tuaj të preferuar me kualitet të lart nga do që shkoni.

  Markë Mikado
  Model MD-814KP
  Ngjyrë E zezë
  Ndriçimi Ylber
  Lloji i lidhjes Bluetooth - USB - Micro SD - AUX
  Metoda e kontrollit Butonat
  Transmetim 10 milion
  Prodhimi i fuqisë 15 w
  Përgjigja e frekuencës 60Hz-22KHz
  Tensioni i hyrjes DC 5V - 1.5A
  Fuqia hyrëse Micro USB
  Lloji i Baterisë Jon litium
  Kapaciteti i baterisë 1200 mAh
  Koha e luajtjes 6-8 orë
  Koha e karikimit 2-3 orë
  Materiali i produktit Plastike
  Pesha 2.8 kg
  Gjatësia e kabllit të karikimit 47 cm
  Madhësia e produktit 200x175x320 mm
  Madhësia e paketës 220x195x330mm
 • zmadhues,me,bluetooth,,mikado,,md-814kp

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve