Nëntotali
0.00

Zmadhues Me Bluetooth, Mikado, MD-SBT26

38.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Zmadhues Me Bluetooth, Mikado, MD-SBT26 ,
  me ngjyra dhe dizajn unik, ndegjoni muzikën tuaj të preferuar me kualitet të lart nga do që shkoni.

  Markë Mikado
  Model MD-SBT26
  Ngjyrë E zezë - gri
  Lloji i lidhjes Kartë Tf (Max 32 Gb) - USB - Radio FM - Aux - Bluetooth
  Ndriçimi LED i tranzicionit të ngjyrave
  Metoda e kontrollit Butonat
  Njësia e drejtimit 2x2
  Bateria 1800 mAh
  Përgjigja e frekuencës 60 Hz - 20 KHz
  Furnizimi me energji elektrike USB DC 5V/1A
  Materiali ABS
  Madhësia e nënvuferit 470x80x70mm
  Madhësia e paketës 515x85x105 mm
 • zmadhues,me,bluetooth,,mikado,,md-sbt26

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve