Nëntotali
0.00

PowerBank AS-P10 W

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Asonic AS-P10 10000mAh 2*USB Dalje Powerbank E zezë karikues baterie portative. 
  Me një kapacitet prej 10.000 mAh, pajisjet tuaja nuk mbarojnë kurrë. 
  Merrni paqen e mendjes falë baterisë cilësore të litiumit të përdorur në karikuesin tuaj portativ! 
  Ajo është gjithmonë një hap përpara konkurrentëve të saj me strukturën e saj solide të prodhuar duke përdorur materiale cilësore. 
  Mund të lidhni dhe karikoni të gjitha pajisjet tuaja që mund të karikohen me Type C, Lightning dhe Micro 5pin. 
  E përputhshme me të gjithë telefonat. Shijoni karikimin e lehtë me kapacitetin e tij të lartë dhe daljen USB 2.1A dhe 1A duke lidhur telefonat tuaj!
 • powerbank,as-p10,w

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve