Nëntotali
0.00

Kufje Me Bluetooth, Hytech, HY-XBK2

16.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Është e zakonshme të mendohet se kufjet e tipit në vesh janë një kompromis midis komoditetit dhe funksionalitetit. Njehuni të rahatshëm me to gjat ndegjimit te muzikes dhe  pasi të keni mbaruar së dëgjuari muzikë, thjesht palosni kufjet në mënyrë që të zënë gjysmën e hapësirës!

  Markë Hytech
  Model HY-XBK20 ARTY
  Ngjyrë E bardha
  Përdorimi Në vesh
  Përputhshmëria Android - IOS - PC
  Lidhje Kartë Bluetooth - Aux - Tf
  Versioni Bluetooth V5.0
  Struktura e kanalit Stereo
  Mikrofoni e brendshme
  Gama e punës 10 metra
  Bateria e brendshme e kufjeve Litium 200 mA
  Ndjeshmëria 110 + 3dB
  Impedanca e kufjeve 32 Ohm
  Përgjigja e frekuencës 20Hz-20KHz
  Madhësia e drejtuesit 40 mm
  Koha e Përdorimit 6 ore
  Koha e karikimit 2 orë
  Mbështetja maksimale e kartës SD 64 Gb
  Diametri i kufjeve 80 mm
  Madhësia e rregullueshme Djathtas 30 mm - Majtas 30 mm
  Gjatësia e kabllit të karikimit 30 cm
  Gjatësia e kabllit AUX 85 cm
  Madhësia e paketës 180x80x195 mm
 • kufje,me,bluetooth,,hytech,,hy-xbk2

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve