Nëntotali
0.00

Xhezve e Kafes, Sinbo SCM-2960

7.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Sinbo, SCM-2960, aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj. Arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj. Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

  • Kapaciteti 1000w 5 gota
  • Dorezë e lëvizshme
  • Kapaciteti i ujit 400 ml
  • Trup inox
 • xhezve,e,kafes,,sinbo,scm-2960,rrym

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve