Nëntotali
0.00

Xhezve e Kafes, Sinbo SCM-2957

14.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Makinë kafeje elektrike Sinbo SCM-2957 
  Trupi cilësor inox me cilësi të lartë materiali dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
  Ka aftësin për te përgaditur 5 filgjana kafe turke.
  Sistemi i dyfishtë i sigurisë në rast të mbinxehjes. 
  Kapaciteti i kupës: 5
  Ngjyra: çelik inox
  Termostati:
  Fuqia: 1000 W
  Kapaciteti: 0.4 L
  Sinbo SCM-2957, çelik inox me cilësi të lartë. Përveç kësaj sigurie ujore të ketë në pjesën e përparme. 
  Makineria fiket vetvetiu ne rast mungese uji dhe keshtu garanton sigurine e perdoruesve.
 • xhezve,e,kafes,,sinbo,scm-2957

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve